جستجو در جی اس ام

قوانین سایت

1. سایت جی اس ام جانبی تابع قوانین کشور ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و کشور ایران باعث حذف اکانت و پیگیری حقوقی می‌شود.

2. شماره موبایل شما به‌عنوان نام کاربری شما ثبت می‌شود و در صورت تغییر شماره موبایلتان اکانت شما لغو خواهد شد و امکان مشاهده اکانت قدیمی در شماره جدید وجود ندارد و در هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل‌دسترس برای کاربران الزامی هست.

3. زمانی که یک سفارش ثبت می‌شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفاً با شماره پشتیبانی جی اس ام جانبی و یا پشتیبان آنلاین تماس حاصل فرمایید.

4. زمان ذکرشده برای تحویل سفارش صرفاً زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از اختیار فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

5. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند در صورت عدم‌تأیید سفارش آن‌ها به هر دلیل، وجه پرداختی آن‌ها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۲۴ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه خواهد شد.

6. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به‌حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

7. تمامی سفارش‌های اینترنتی در سایت آرشیو می‌شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

8. مسئولیت واردکردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به‌موجب آن هرگونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه‌ی سفارش و ارسال غیرقابل‌بازگشت خواهد بود.

9. سایت جی اس ام جانبی امکان ایجاد و اعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

10. در سایت جی اس ام جانبی تمام اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی‌رایت محفوظ می‌باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.

11. همه متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای HTML جز اموال جی اس ام جانبی به‌حساب می‌آیند و هرگونه کپی‌برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت جی اس ام جانبی ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی در پی دارد .

12. جی اس ام جانبی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا پیگیری‌های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره‌ی پشتیبانی و یا ایمیل Gsmjanebi@gmail.com مراتب هرگونه سوءاستفاده را اطلاع دهند.

13. جی اس ام جانبی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا به‌صورت مستقل ، در هر زمان و بنا بر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

14. مدیریت هر فروشگاه می‌تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه‌ی مخصوص به خود به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین فروشگاه بر عهده‌ی کاربر، بازدیدکننده و مشتری می‌باشد و جی اس ام جانبی مسئولیتی در قبال آن ندارد. همه‌ی قوانین تا زمانی که در سایت نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به‌روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب‌سایت مجدداً قوانین سایت را مطالعه نمایید.

15. در سایت امکان اضافه کردن آدرس جدید در هنگام سفارش در پروفایل شما قرار داده‌شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی‌باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

16. از نوشتن نامه‌های تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. درصورتی‌که ارسال‌های مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت جی اس ام جانبی حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

17. در صورت مشاهده هرگونه ارسال توهین‌آمیز، تمسخرآمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی‌احترامی به كاربران ديگر، مديران فروشگاه‌ها و مسئولان سايت ، در صورت لزوم اکانت کاربری وی مسدود خواهد شد.

18. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسال‌های خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.

19. امید است با به‌کارگیری این قوانين و دستورالعمل‌هایی که در آينده به آن‌ها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما هم‌وطنان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

صفحه اصلی دسته بندی فروش عمده سبد خرید