جستجو در جی اس ام

سوالات متداول ...

کل محصولاتی که در فروشگاه جی اس ام جانبی عضه میشود به سه دسته تقسیم میشوند:
1- اورجینال (اصلی بازاری)
2- اورجینال های کپی (ظاهری نزدیک به اصلی)
3- کپی (مناسب دستفروشان ، محصولات ارزان قیمت)
دقت داشته باشین محصولات کپی شامل هیچ ضمانتی نخواهد شد

با توجه به وضعیت فعلی و غیرفعال شدن سرویس شرکت تیپاکس امکان پرداخت درب محل پستی وجود ندارد .

روش های پرداخت سفارش :
درگاه پرداخت سایت (با کارت بانکی و رمز پویا)
(پیشنهاد فروشگاه) حواله کارت به کارت

به صورت کلی از طریق روش های زیر ما سفارشات شما رو پوشش میدیم :
پست سفارشی / پیشتاز (برای تمامی نقاط کشور)
باربری های معتبرومعتمد شرکت
سرویس تیپاکس (برای تمامی نقاط تحت پوشش تیپاکس) هزینه پسکرایه

محصولات اورجینال های کپی شامل ضمانت تست سلامت میشود که به صورت کلی محصولات های کپی 30 روز و اورجینال 365 روز ضمانت تست همکار دارد .
دقت داشته باشین که کالا استفاده شده توسط مشتری یا کالا مرجوعی قابل قبول نمیباشد . همچنین در حفظ ظاهر اولیه محصولات جهت استفاده از این خدمات کوشا باشید .

برای اطلاع از تخفیف های هفتگی مجموعه ، میتونید با نصب اپلیکیشن ، عضویت در کانال تلگرام یا دنبال کردن صفحه اینستاگرام دیجی پخش از همه تخفیف ها مطلع بشین .

ببینید ارسال سفارشات از طریق پست زمان دقیق و مشخصی نداره ، با توجه به انجام اعملیات های پست مخصوص کرونا (ضد عفونی کردن کارتن ها) در حال حاضر ارسال بار ها از طریق پست با کمی تاخیر مواجعه شده . به صورت کلی برای استان های نزدیک به تهران بین 1 الی 3 روز کاری و برای استان های دور از تهران 2 الی 7 روز کاری زمانبر میباشد . برای برخی از ناحیه های خیلی دور این زمان حتی به 15 روز هم میرسد .

رویه ارسال رایگان برای روش های مختلف متفاوت هست ،
برای سفارشات با ارسال و حداقل مبلغ سفارش که ارسال رایگان تعلق میگیره :
پست سفارشی - حداقل سفارش (1،000،000 تومان)
پست پیشتاز - (1،500،000 تومان)
تیپاکس - (3،000،000 تومان)

در صورتی که پس از دریافت سفارش ، مغایرت در عکس محصول ، عدم رضایت از کیفیت محصول ، معیوب بودن محصولی که سفارش دادین رو داشتین میتونید اون محصول رو برامون ارسال کنید مجموعه جی اس ام جانبی معیوب بودن کالا هارو بسته به کیفیتشون تا مدت زمان مشخصی از شما دریافت میکنه که به صورت کلی اجناس کپی 7 روز ، های کپی 30 روز و اورجینال 180 روز مهلت بازگشت برای معیوبی کالا دارن . دقت داشته باشین که هیچ کدوم از محصولات گارانتی تعویض یا .. رو ندارد و تست صرفا باید توسط همکار در مغازه صورت بگیره و جنس فروخته شده به مشتری همکارا قابل برگشت نیست ، در صورت ارسال همچین مواردی از بخش مرجوعی کالا ، کالا های مرجوع شده برای شما بازخواهد گشت . همچنین دقت داشته باشین که حتما قبل از ارسال محصولات با بخش فروش تماس بگیرین جهت هماهنگ کردن کالا های معیوب و اطلاع از مهلت مانده .

صفحه اصلی دسته بندی فروش عمده سبد خرید